Leverans inom 3-5 dagar  ●   Fri frakt över 4 000:-  ●   Trygga betalsätt

Kontakta oss

Hos oss har du alltid en egen kontaktperson som med stor kunskap hjälper dig att ta fram rätt produkter till just din konstruktion. Nedan hittar du rätt kontaktperson på ditt område.

 

Anders Ehrnberg

Storkund, Syd- och Västsverige

Mobil: 0723-25 72 59

E-post: anders@sjomarkens.se

 

Johan Pettersson 

Varberg, Falkenberg, Halmstad, Norra Skåne

Mobil: 0705-77 66 23

E-post: johan@sjomarkens.se

 

Mattias Berggren 

Göteborg, Hisingen, Kungsbacka, Bollebygd, Partille

Mobil: 0735-14 98 80

E-post: mattias@sjomarkens.se

 

Olliver Tagesson

Kungälv, Tjörn, Orust, Fyrstad, Norra Bohuslän

Mobil: 0703-77 99 67

E-post: olliver@sjomarkens.se

 

Martin Sjölander

Lerum, Alingsås, Vårgårda, Herrljunga, Skaraborg

Mobil: 0723-11 99 44

E-post: martin@sjomarkens.se

 

Thomas Andersson 

Borås, Mark, Småland, Jönköping

Mobil: 0706-50 89 66

E-post: thomas@sjomarkens.se

 

 

Sjömarkens Isolering AB

Försäljning övriga Sverige

033-29 00 80

E-post: info@sjomarkens.se

 

Maskingatan 3, 504 62 Borås

Boråsvägen 4, 517 71 Olsfors

Skyttevägen 26, 302 44 Halmstad

Gamla Örkelljungavägen 23, 266 33 Munka-Ljungby

Riddarstigen 1, 146 50 Tullinge